- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyUdírny, které umí grilovat? Existují!

Udírny, které umí grilovat? Existují!

Uzení a grilování jsou snad nejoblíbenější způsoby přípravy masa. A nejen masa, vždyť vyudit se dá i sýr nebo tofu, ugrilovat se dá třeba cuketa. Možnosti jsou prakticky nekonečné, stačí mít jen dobrou udírnu a gril. Jenže kam se to má všechno na naší malé zahradě vejít?

Existují udírny, které dokážou i grilovat. Grilovat a udit jde dokonce ve stejný čas. Ušetříte tím spoustu prostoru.

Udírny s grilem Smoky Fun

Dokonalým příkladem takového zařízení jsou udírny Smoky Fun. Vypadají elegantně, mají masivní provedení, ale hlavně kombinují domácí udírnu se zahradním grilem. Dá se v nich grilovat přímo, nepřímo a zároveň udit. Pořizují si je lidé do domácnosti, stejně jako restaurace, kiosky s občerstvením apod.

Udírny Smoky Fun mají podobu lokomotivy včetně stylových koleček, stanou se tedy ozdobou každé zahrady. Vzdáleně připomínají starou parní lokomotivu, avšak nespalují černé uhlí. Topí se v nich krásně voňavým dřevem a místo ošklivého kouře se z nich line aromatický kouř a vůně uzenin.

Uzení teplým i studeným kouřem, grilování k tomu

Zařízení Smoky Fun nahradí dřevěné udírny i moderní grily. Skládají se ze tří částí. Jedna je topeniště, tam přidáváte dřevo. Druhá slouží ke grilování, na rošty si můžete vyrovnat své oblíbené pokrmy. Ta třetí ve tvaru komínu slouží k uzení. Právě díky tomu je možné grilovat i udit současně.

Udit se dá jak teplým, tak studeným kouřem. V grilech Smoky Fun Big Chief se totiž dá udržovat i velmi nízká teplota (pro uzení studeným kouřem je běžné rozmezí 20 až 30 °C). Jsou vybaveny větracími průduchy, jimiž se dá teplota regulovat.

Grily a udírny Smoky Fun dávají mnoho možností, umožní vám připravovat pokrmy nespočtu chutí. V ČR se dají pořídit v e-shopu GrilyKrby.cz, kde také ochotně poradí s výběrem. V nabídce mají i řadu dalších grilů a krbů, takže pomohou vymyslet nejlepší řešení právě pro vás.

Předchozí článekNa podzim by každá z nás měla vyměnit krémy na obličej a napravit škody po létě: Nyní je čas na různá ošetření pleti!
Další článekJaké jsou účinky séra kyseliny hyaluronové? A jak jej správně aplikovat?

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper