- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyJaké jsou účinky séra kyseliny hyaluronové? A jak jej správně aplikovat?

Jaké jsou účinky séra kyseliny hyaluronové? A jak jej správně aplikovat?

Vypadat mladistvě i v pokročilém věku, není sen pouze žen, ale i mužů. Kdo by v padesáti nechtěl vypadat na třicet? Myslíme si, že o tom touží většina z nás. Nebo alespoň ti, kteří nepoužívají správné produkty pro péči o pleť. Kouření, nepřiměřené vystavování slunci, alkohol, nekvalitní strava, znečištěné ovzduší – to vše přispívá ke špatné kvalitě pleti. Změňte to, můžete vypadat mladistvě i v pokročilém věku. Se správnými přípravky a zkvalitněním životního stylu to jistě zvládnete.

Jaké jsou účinky séra kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová a její efektivní účinky jsou známé již dlouhou dobu. Mají také velmi kladné ohlasy uživatelů. Již po krátkodobém užívání si povšimnete mírného vyhlazení horní vrstvy pokožky a vrásek. Pokožka má hezčí vzhled, začíná být zpevněná a vrásky se viditelně vyrovnávají.

Při dlouhodobějším používání hyaluronové sérum proniká hlouběji do pokožky. Produkce buněk, které tělo samo vytváří, je stimulována a viditelná pružnost je posílena. 

Jak sérum správně aplikovat

Kyselina hyaluronová sérum, je vhodné pro všechny typy pleti. V takovém případě jej lze využít jako noční či denní krém. Stále byste ale měli myslet na to, že aplikovat sérum na znečištěnou pokožku, není přímo ideální. To znamená, že i když se ráno vzbudíte, pleť nejdříve umyjte, lehce ji vysušte a vyčistěte micelární vodou. Platí to i pro večerní aplikaci séra na pleť.

Tip: V případě, že chcete zajistit hloubkové použití, vyzkoušejte přípravek aplikovat pomocí válečku – dermarollerem.

Také dbejte na to, abyste sérum nanášeli vždy na vlhkou pleť.   

Vysvětlení je jednoduché – kyselina hyaluronová má hydratační účinky a díky vlhkosti na pleť přilne mnohem lépe. V případě, že je pokožka suchá, sérum vytáhne zbývající vlhkost z hlubších vrstev a hydratuje tak horní část kůže. A kam lze hyaluron aplikovat? Na problematickou oblast nebo do celého obličeje –  kolem očí, čelo, kolem úst a dekolt.   

Tip: Sérum od Woldo Health obsahuje 50 mililitrů účinného produktu, složeného z hyaluronátu sodného, 100% hovězího kolagenu a aloe vera. Čistý produkt bez zbytečných aditiv chráněný dvojitým obalem, aby obsah odolal vnějším nepříznivým vlivům, jako je sluneční záření, které by produkt mohlo znehodnotit.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper