- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyMůže jméno ovlivnit náš osud?

Může jméno ovlivnit náš osud?

Napadlo vás někdy, jak racionální základ má tvrzení o tom, že naše jméno souvisí s naším osudem? Někteří lidé tomu věří a mnozí rodiče tak na tuto skutečnost dbají už při výběru jména svého zatím nenarozeného potomka.

Takzvané osudové číslo se počítá na základě jména a příjmení, kdy se k písmenům přiřadí určitá čísla. Systémů pro tento účel existuje hned několik. Například Pythagorův numerologický systém přiřazuje písmena abecedy číslům 1 až 9 a vypočítá životní číslo pomocí diagramu. Pracuje zároveň pouze s jednocifernými číslicemi.

Co se ale stane, pokud si jako dospělí rozhodnete své jméno změnit? A může mít u žen a dívek dopad přirozená změna například po svatbě? Podle některých názorů na numerologii tomu tak není. Se svým starým jménem budete i po změně jistým způsobem žít dál a bude vás ovlivňovat.

Změna křestního jména či příjmení tak rozhodně nemůže vést k tomu, abyste do určité míry „napravili“ svůj osud. Tomu ovšem některé kultury nevěří, a naopak změnu jména pro tento účel doporučují.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech či o špercích? Mrkněte na náš blog.

Předchozí článekJaké jsou účinky séra kyseliny hyaluronové? A jak jej správně aplikovat?

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper