- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyBěhem spánku je důležité pohodlí. Který typ jste vy?

Během spánku je důležité pohodlí. Který typ jste vy?

Člověka, který by nemiloval spánek, bychom zřejmě těžko hledali. Abychom si však pár hodin odpočinku dokázali vychutnat co nejefektivněji, měli bychom mu věnovat i náležitou pozornost.

Každá z nás má již zavedenou svou večerní rutinu, díky níž je naše pleť ráno čistá, svěží a odpočatá. Abychom se však ráno vzbudili plné energie, musíme si odpočinout i po psychické stránce. Právě proto se, večer, kdy se ukládáme do postele, musíme cítit příjemně a pohodlně.

Nejpodstatnější je samozřejmě naše psychická pohoda, důležitým faktorem však může být i naše noční oblečení. Pro více ženy je totiž důležité, aby se i během spánku cítili přitažlivě. Pokud jste takovým případem i vy, v tom případě můžete sáhnout po romantických nočních košilkách, jednodílných sexy pyžamko či přitažlivých šortkách. Touto volbou nic nezkazíte, právě naopak. Vy se budete cítit příjemně a váš partner z vás nebude vědět odtrhnout zrak.

Hurá léto! Máte již kousek moře ve vašem šatníku?

Druhá skupina žen vnímá noční oblečení spíše naopak – čím ležérnější, detskejšie a hravější, tím lépe. Určitě však není pravidlem, že takový typ nočního oblečení nemůže být zároveň i přitažlivým. Při preferenci této varianty se navíc velmi rychle sladíte is vaší malou dcerkou. V KiK nyní totiž najdete stejné noční oblečení nejen pro velké, ale i pro malé milovnice spánku.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper